• Masz pytania? Zadzwoń: +48 731 304 238

Świadczymy profesjonalne usługi wykorzystując nowoczesny sprzęt, zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

INWESTYCJE W TRAKCIE BUDOWY

Szeligowska

termin realizacji: VIII2017-XI 2018

Inwestycja, której jesteśmy Generalnym Wykonawcą znajduje się przy ulicy Szeligowskiej na warszawskim Bemowie, w bezpośredniej bliskości nowo projektowanej linii metra M2. Przedmiotem inwestycji jest dziewięciokondygnacyjny wielorodzinny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym. Powierzchnia całkowita części podziemnej i nadziemnej to ok. 5960m2.

Kondygnacja podziemna została przeznaczona na garaż wyposażony w system parkowania oraz komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe będą znajdowały się również nad garażem. Przewidziano łącznie 63 miejsca parkingowe, z czego 10% będą stanowiły miejsca ogólnodostępne. W poziomie parteru zaprojektowano dwa lokale usługowe, pomieszczenia techniczne, gospodarcze oraz rowerownię. Wyższe piętra będą stanowiły przestrzeń mieszkalną podzieloną na 56 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 2690m2.

Budynek będzie wybudowany w konstrukcji płytowo-słupowej żelbetowej monolitycznej z murowanymi ścianami oraz elewacją wykonaną w technologii lekko-mokrej, wykończoną w nowoczesny i estetyczny sposób. Komunikacja w budynku będzie odbywała się za pomocą klatki schodowej i trzonu windowego.

Konotopska

termin realizacji: V 2017-VII 2019

Inwestycja przy ulicy Konotopskiej składa się z zespołu 4 budynków czterokondygnacyjnych wielorodzinnych wraz z usługami oraz wspólnym garażem podziemnym jednokondygnacyjnym. Łącznie w 4 budynkach powstanie 125 lokali mieszkalnych oraz 5 lokali usługowych. Powierzchnia użytkowa mieszkań to około 59 m2, natomiast powierzchnia całkowita to około 110 m2. Budynki są postawione na wspólnej płycie fundamentowej w prostych warunkach gruntowo-wodnych. Konstrukcja zarówno części podziemnej, jak i nadziemnej będzie wykonana w technologii żelbetowej ścienno-słupowej wraz z żelbetowymi stropami.

Ściany murowane będą wykonane z elementów silikatowych, a elewacja budynków w technologii lekko-mokrej. Lokale mieszkalne będą wyposażone we wszystkie niezbędne media: wodę, prąd, ogrzewanie, dostęp do szerokopasmowego internetu oraz telewizji kablowej. Teren wokół budynków będzie zagospodarowany zielenią, placem zabaw oraz małymi formami architektonicznymi.

image

Lisa Kuli

termin realizacji: VII 2017-VII 2018

Kolejna inwestycja, którą niebawem rozpoczynamy, to zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwu-lokalowych, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Markach koło Warszawy, przy ulicy Lisa Kuli. Inwestycja znajduje się w bliskiej okolicy Jeziora Czarnego oraz niedaleko rezerwatu Horowe Bagno.

Zespół tworzą cztery budynki jednorodzinne, z których każdy posiada dwa bliźniacze segmenty, będące swoim lustrzanym odbiciem. W każdym segmencie zostały zaprojektowane dwa lokale mieszkalne o dwóch kondygnacjach użytkowych i poddaszu. Lokale posiadają oddzielne wejście, garaż, wiatrołap, 2 korytarze, kuchnię z pokojem dziennym, 3 sypialnie, garderobę, balkony na piętrze oraz ogród. Lokale występują w dwóch wariantach powierzchniowych: 135,9 m2 oraz 146,7 m2. Teren wokół budynków podzielony został na trzy strefy: strefa komunikacji (część wspólna), strefa wypoczynku (część prywatna) oraz strefa rekreacji (część wspólna).

image

Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych na warszawskiej Białołęce

Właśnie rozpoczęliśmy pierwszy etap budowy dwóch budynków mieszkalnych z siedmiu. Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce. Osiedle usytuowane jest w bardzo spokojnej okolicy, niedaleko od Zalewu Zegrzyńskiego, a zarazem z dobrym dojazdem do centrum Warszawy.

Realizowane budynki posiadają cztery kondygnacje naziemne, miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz plac zabaw dla dzieci. Każdy z siedmiu budynków będzie miał po 30 mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają balkony i tarasy, a na parterze przedogródki. Budynki wyposażono w funkcjonalne windy, umożliwiające poruszanie się osobom niepełnosprawnym.

www.pv-projekt.eu
image

Budynek biurowy firmy Chemtech

Projekt realizowany jest dla prywatnego Inwestora działającego na międzynarodowym rynku w wielu gałęziach przemysłu z siedzibą w Łomiankach k/Warszawy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Inwestor podjął decyzję o wybudowaniu nowego budynku magazynowo- biurowego.

Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne z pomieszczeniami technicznymi zlokalizowanymi na dachu. Na parterze znajdować się będzie magazyn połączony stalowym łącznikiem z już istniejącym budynkiem. Pierwsze piętro w całości zostanie przeznaczone na cele administracyjne a na drugim będzie się znajdować laboratorium. Łączna powierzchnia nowobudowanego obiektu wynosi 1000m2.”

image

Metropolitan Park

Rozpoczęliśmy budowę osiedla Metropolitan Park zlokalizowanego w podwarszawskich Markach. Oferta osiedla zadowoli zarówno zwolenników nieruchomości położonych z dala od stołecznego zgiełku, jak i tych, którzy cenią sobie sprawne połączenie z centrum Warszawy.

Inwestycja składać się będzie z czterech etapów: Paryż, Londyn, Rzym oraz Nowy Jork. Mieszkania są dostępne w metrażach od 57m2 do 97m2 wraz z dodatkowym tarasem i wydzieloną na własność klatką schodową. Do mieszkań przydzielone zostały prywatne garaże i pomieszczania gospodarcze o powierzchni blisko 20m2.

W Metropolitan Park poza nowoczesnymi mieszkaniami, zaplanowano szereg udogodnień, aby sprostać codziennym potrzebom mieszkańców. Na etapie projektu, przewidziany został budynek przedszkola wraz ze żłobkiem i placem zabaw oraz osiedlowy sklep spożywczy.

Mieszkania można nabywać w stanie deweloperskim lub z wykończeniem pod klucz.

image

REALlZACJE

Klukowska 50

Klukowska 50 to ostatnia zrealizowana inwestycja, której budowę skończono w 10 miesięcy. Zlokalizowana jest w zielonym, malowniczym rejonie Warszawy Elsnerów. Stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum z dobrym dojazdem do centrum miasta. Budynek mieści się przy ul. Klukowskiej 50 na warszawskim Targówku - dzielnicy doskonale skomunikowanej z całym miastem.

Ten elegancki dwupiętrowy budynek mieszkalny składa się z 26 mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają tarasy lub balkony. Budynek został zaprojektowany przez doświadczonych architektów zgodnie z panującymi trendami. Architektura budynku inspirowana jest modernizmem z elementami high-tech. Elewacja pokryta tynkiem z elementami betonowymi o fakturze "łupanej". Balustrady wykonane będą ze szkła laminowanego z pochwytami ze stali nierdzewnej, szczotkowanej.

Osiedle Kamyk Zielony

Pierwszą inwestycją zrealizowaną przez firmę Stanza jest osiedle Kamyk Zielony, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych, pozbawione części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów. Projekt osiedla zakłada zapewnienie mieszkańcom komfortu zbliżonego do życia w domku jednorodzinnym.

Prace związane z inwestycją zakładały wykonanie i oddanie inwestycji polegającej na budowie zespołu 16 sztuk (etap I) oraz 18 sztuk (etap 2) budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej wraz z infrastrukturą zewnętrzną podziemną i naziemną.

Pierwszy etap budowy to łącznie 66 mieszkań o powierzchni od 59 do 112 m.kw. Drugi etap - 64 mieszkania
o powierzchni od 59 do 112 m.kw. Cała inwestycja została ukończona pomyślnie i uzyskała pozwolenie na użytkowanie.

Osiedle Konik Polny

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Konik Polny to niska kameralna zabudowa pośród zieleni i wygoda zarezerwowana już nie tylko dla posiadaczy domów jednorodzinnych o dużym metrażu.

Pierwszy etap prac związany z realizacją został ukończony. Zakładał wykonanie i oddanie inwestycji, polegającej na budowie zespołu 14 sztuk budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej szeregowej wraz z infrastrukturą zewnętrzną podziemną i naziemną.

Cała inwestycja składa się obecnie z 6 etapów, do realizacji których Stanza prowadzi już przygotowania. Każdy etap polega na oddaniu do użytku od 13 do 25 piętrowych segmentów z poddaszem, przeznaczonym do adaptacji przez klienta. Łącznie na osiedlu wybudowanych jest 101 segmentów czyli 202 mieszkania w stanie deweloperskim. W chwili obecnej trwają prace prowadzone przez inwestora związane z instalacjami zewnętrznymi. W zakresie naszej firmy znajduje się również zagospodarowanie terenu – podjazdy, chodniki oraz ogrodzenia segmentów. Zadaniem naszej firmy jest oddanie osiedla w stanie deweloperskim, wraz z przygotowaniem kompletnej dokumentacji pozwalającej na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Miasteczko Rubikon

Miasteczko Rubikon to innowacyjny projekt funkcjonalnych MiniApartamentów, zlokalizowany u zbiegu ulic Szczęsnej, Techników, Cegielnianej oraz Drukarzy w Warszawie. Projekt przewiduje powstanie dwupiętrowego budynku, w którym znajdą się 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Osiedle Rubikon to realizacja 3 etapów inwestycji budynków o charakterze usługowym i zamieszkania zbiorowego. Funkcja usługowa budynku: sklepy, restauracje i inna działalność usługowa, służąca zaspokajaniu potrzeb ludności. Funkcja mieszkalna: lokale zamieszkania zbiorowego, stanowiące rodzaj usługi typu hotel, motel, pensjonat. Budynki dostosowane są dla osób niepełnosprawnych, zapewniono komunikację windą osobową.

Specjalne projekty wnętrz gwarantują funkcjonalność oraz komfort, a inteligentne rozwiązania zastosowane
w lokalach spełnią wymagania każdego z mieszkańców. Termin ukończenia wszystkich trzech etapów zaplanowano na 15 kwietnia 2016 r.